Reklama

W Woli Lisowskiej fiat uderzył w drzewo, w Lisowie na fiata najechał motocyklista

Opublikowano:
Autor:

W Woli Lisowskiej fiat uderzył w drzewo, w Lisowie na fiata najechał motocyklista - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Do dwóch wypadków doszło wczoraj na terenie powiatu lubartowskiego. W Woli Lisowskiej kierująca pojazdem marki Fiat, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. 22-latka z obrażeniami ciała została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala. Z kolei w Lisowie, na kierującego fiatem najechał motocyklista. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobówką zatrzymał się przed skrzyżowaniem, aby umożliwić przejazd jadącemu z użyciem sygnałów uprzywilejowania pojazdowi straży pożarnej.

W niedzielę po godz. 14:00 dyżurny lubartowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło w Woli Lisowskiej na DK-19. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierująca pojazdem marki Fiat, jadąc w kierunku Firleja, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Strażacy, aby wydostać kobietę z wnętrza pojazdu, musieli użyć specjalistycznego sprzętu. 22-latka, mieszkanka gm. Kock, z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR.

Do drugiego wypadku doszło około 10 minut później w Lisowie. Na kierującego pojazdem marki Fiat najechał kierujący motocyklem marki Yamaha.  Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobówką zatrzymał się przed skrzyżowaniem, aby umożliwić przejazd pojazdowi straży pożarnej, który jechał na zdarzenie drogowe na drodze krajowej nr 19, z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. W wyniku tego zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała zostało przetransportowanych dwóch 17-latków, kierujący motocyklem oraz jego pasażer. Z kolei kierujący fiatem, 35-letni mieszkaniec Lubartowa oraz jego trójka pasażerów nie doznali żadnych obrażeń. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE