Reklama

W Ostrowie podjęli deklarację o LGBT

Opublikowano:
Autor:

W Ostrowie podjęli deklarację o LGBT - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura 27 marca radni Rady  Miejskiej w Ostrowie Lubelskim wyrazili stanowisko w sprawie powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową. Za podjęciem deklaracji głosowało 14 radnych, były burmistrz Ryszard Smerdel wstrzymał się od głosu.

"W związku z wywołaną przez niektórych polityków wojną ideologiczną Rada Miejska w Ostrowie Lubelskim podejmuje deklarację Samorząd wolny od ideologii LGBT. Radykałowie dążący do rewolucji kulturowej w Polsce atakują wolność słowa, niewinność dzieci, autorytet rodziny i szkoły oraz swobodę przedsiębiorców. Dlatego będziemy konsekwentnie bronić naszej wspólnoty samorządowej 

Samorząd wolny od ideologii LGBT. Dla dobra życia rodziny i wolności deklarujemy,  że samorząd, który reprezentujemy zgodnie z nasza wielowiekową kulturą życia społecznego nie będzie ingerował w prywatną sferę życia Polek i Polaków, nie damy narzucić sobie wyolbrzymianych problemów i sztucznych konfliktów, które niesie za sobą ideologia LGBT.
1. Nie zgodzimy się na sprzeczne z prawem instalowanie funkcjonariuszy politycznej poprawności w szkołach (tzw. „latarników”). Będziemy strzegli prawa do wychowania dzieci zgodnego z przekonaniami rodziców i poszanowania osobistej sfery intymności każdego ucznia.

2. Zrobimy wszystko, aby do szkół nie miały wstępu osoby i organizacje zainteresowane wczesną seksualizacją polskich dzieci w myśl tzw. standardów Światowej Organizacji Zdrowia. Będziemy chronili uczniów, dbając o to, aby rodzicom i wychowawcom nie zabrano możliwości przekazywania idei piękna ludzkiej miłości.

3. Nie pozwolimy wywierać administracyjnej presji na rzecz stosowania poprawności politycznej (słusznie zwanej homopropagandą) w wybranych zawodach. Będziemy chronili nauczycieli i przedsiębiorców przed narzucaniem im nieprofesjonalnych kryteriów np. w pracy wychowawczej, przy doborze pracowników czy kontrahentów. Deklarujemy że gmina Ostrów Lubelski w realizacji swoich publicznych zadań będzie wierna tradycji narodowej i państwowej pamiętając o 1053 latach od chrztu Polski, 100 latach  od odzyskania niepodległości Polski, 29 latach od odzyskania samorządności Polek i Polaków" - głosi przyjęte stanowisko. 

 
Więcej we wtorek w papierowym wydaniu Wspólnoty Lubartowskiej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE