Reklama

Uwaga na dzikie zwierzęta

Opublikowano:
Autor:

Uwaga na dzikie zwierzęta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Groźnie mogła zakończyć się dzisiejsza kolizja na DK-19 w Firleju. Kierujący pojazdem m-ki Volkswagen, chcąc uniknąć zderzenia z dzikim zwierzęciem, które nagle wtargnęło na drogę, zjechał do rowu. Busem podróżowało łącznie 9 osób, wszyscy to obywatele Litwy. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Dzisiaj tuż przed godz. 7:00 rano dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło na drodze krajowej nr 19 w Firleju. Jak ustalili policjanci, kierujący pojazdem marki Volkswagen, chcąc uniknąć zderzenia z dzikim zwierzęciem, które nagle wtargnęło na drogę, zjechał do rowu. Busem podróżowało łącznie 9 osób w wieku od 23 do 50-lat, wszyscy to obywatele Litwy . Na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 50-letni kierujący volkswagenem był trzeźwy.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy w terenach zalesionych, gdzie wychodzące na drogę zwierzęta mogą być przyczyną groźnych zdarzeń drogowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE