Reklama

Uczniowie ZS2 na trzecim miejscu w konkursie z języka niemieckiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ZS2

Uczniowie ZS2 na trzecim miejscu w konkursie z języka niemieckiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura 2 marca 2018 roku uczniowie z klasy III C w I LO w Lubartowie: Karolina Borowiec, Iwona Derecka, Klaudia Kosior, Adrian Matyjaszczyk, Magdalena Szymczak oraz Natalia Wach wzięli udział w II edycji konkursu z języka niemieckiego „Nicht Wort Wörtlich" zorganizowanego przez Instytut Germanistyki i Lingwistyki UMCS w Lublinie.

Hasłem przewodnim w konkursie było słowo „Haus". Zadaniem pierwszego etapu konkursu było opracowanie i opisanie projektu.

Uczniowie ZS2 w Lubartowie nakręcili film pt:"Meine Stadt, meine Schule, mein Haus- meine Heimat." 21 lutego 2018 r. otrzymali informację o zakwalifikowaniu projektu (czyli prezentacji przygotowanej pracy) do II etapu konkursu. Odbyła się ona na wydziale Germanistyki UMCS. Do konkursu przystąpiło 15 projektów. 

Komisja, w skład której wchodzili pracownicy wydziału germanistyki, native speaker oraz specjalista z zakresu sztuki, oceniała poziom znajomości języka niemieckiego, sposób prezentacji jak również oryginalność i kreatywność zaprezentowanych projektów. Uczniowie pracowali pod kierunkiem pani Joanny Mazurek.

Uczniom gratulujemy sukcesu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE