Reklama

Uczeń II LO najlepszy

Opublikowano:
Autor:

Uczeń II LO najlepszy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Ogromnym sukcesem zakończył się finał III Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym dla ucznia II Liceum Ogólnokształcącego im. P. Firleja w Lubartowie. Piotr Guz pokonał wszystkich rywali i zajął I miejsce, podobnie jak w etapie powiatowym.

Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym ma na celu poszerzanie wiedzy w zakresie zdrowia psychicznego, rozwijanie świadomości na temat zaburzeń i kryzysów psychicznych oraz sposobów radzenia sobie z nimi, a także realizowanie założeń Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego.

Finał Olimpiady został przeprowadzony 12 października w Radzyniu Podlaskim. Do udziału w konkursie przystąpiło 12 laureatów etapów powiatowych z powiatów radzyńskiego, parczewskiego, bialskiego i lubartowskiego. Uczeń II LO uzyskał najwyższy wynik – 23 punkty i zwyciężył, otrzymując cenne nagrody rzeczowe. Piotr Guz pracował pod opieką szkolnego psychologa - Anny Suchodolskiej.

Ze względu na tegoroczny sukces ucznia z naszego powiatu finał Olimpiady w przyszłym roku będzie miał miejsce w Lubartowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE