Reklama

Tysiące zwiedzających w dniu otwartym

Opublikowano:
Autor:

Tysiące zwiedzających w dniu otwartym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Wstęp na ekspozycje Muzeum Zamoyskich w Kozłówce był 8 listopada wolny. Muzeum obchodziło 71 rocznicę istnienia. A 13 listopada dorobek Muzeum Zamoyskich zostanie zaprezentowany w Parczewie.

4460 turystów odwiedziło Muzeum podczas „Dnia Otwartych Drzwi”. Wydarzenie, zorganizowane z okazji 71. rocznicy utworzenia muzeum w Kozłówce, odbyło się 8 listopada 2015 roku. Wstęp do Pałacu, Kaplicy oraz Galerii Socrealizmu był tego dnia wolny. Na ekspozycjach można było przebywać do woli i bez ograniczeń. 

Pracownicy opiekujący się turystami odpowiadali na wszystkie zadawane przez nich pytania. Wśród dodatkowych atrakcji były: wystawa dotycząca Legionów Marszałka Piłsudskiego ze zbiorów kolekcjonera Andrzeja Madejskiego oraz pokaz gry na pianoli i pianomelodikonie.

Wystawa w Parczewie

13 listopada 2015 roku o godz. 10.00 nastąpi uroczyste otwarcie wystawy „Kozłówka-Pomnik Historii” w Parczewie. Ekspozycję blisko 20 plansz odnoszących się do historii pałacu w Kozłówce, jego dawnych właścicieli, powstania Muzeum oraz prac konserwatorskich prowadzonych w ostatnich latach można oglądać w Publicznym Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Parczewie (ul. Spółdzielcza 7). Honorowy patronat nad wystawą sprawuje burmistrz Parczewa, Paweł Kędracki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE