Reklama

Trener Wiesław Nowak pobity, córka zbiera pieniądze na jego leczenie

Opublikowano:
Autor:

Trener Wiesław Nowak pobity, córka zbiera pieniądze na jego leczenie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura - Tata przebywa w szpitalu, czeka go rehabilitacja - córka prezesa MKL Nefryt Wiesława Nowaka zamieściła w internecie dramatyczny apel o pomoc. Organizator Biegów Lewarta został pobity w nocy 19/20 lipca w Białce.

Wiesław Nowak, znany lubartowski trener, prezes klubu sportowego i organizator jednej z największych imprez biegowych, trafił do szpitala po pobiciu w Białce. W lipcu był tam na obozie sportowym z młodzieżą z MKL Nefryt.

Pobicie i zarzuty

- Policja otrzymała zgłoszenie, że w Białce jest bójka. Ustaliła, że w jednym z lokali doszło do wymiany zdań między mężczyznami, potem do bójki. Pokrzywdzony wybiegł z lokalu, za nim wybiegł jeden z mężczyzn. Pokrzywdzony został uderzony, upadł i uderzył głową w chodnik. Sprawca został zatrzymany, postawiono mu zarzut uszkodzenia ciała, przyznał się - informuje parczewska policja. Zgłoszenie mówiło o dwóch napastnikach, ostatecznie zarzuty postawiono jednemu mężczyźnie, mieszkańcowi powiatu lubartowskiego, który uderzył trenera.

Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Parczewie.

- Prokuratura nadzoruje dochodzenie przeciwko Pawłowi M., lat 31, mieszkańcowi województwa lubelskiego, o to, że w dniu 19 lipca, znajdując się w stanie nietrzeźwości, w trakcie kłótni, poprzez uderzenie pokrzywdzonego, spowodował jego upadek, w wyniku którego pokrzywdzony uderzył głową o podłoże, w następstwie czego doznał obrażeń powodujących rozstrój zdrowia i naruszenie czynności narządu ciała na czas dłuższy od siedmiu dni oraz narażenie pokrzywdzonego na niebezpieczeństwo utraty życia, albo wystąpienia ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - informuje prokurator Urszula Szymańska. Wobec podejrzanego zastosowano poręczenie majątkowe i dozór policji.

 

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE