Reklama

Tenisiści stołowi z II LO

Opublikowano:
Autor:

Tenisiści stołowi z II LO - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura     Tenis stołowy to bardzo popularna dyscyplina sportowa wśród uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Firleja w Lubartowie. Świadczą o ty sukcesy uczniów oraz organizacja imprez, które mają na celu spopularyzować tę formę aktywności ruchowej.

5 grudnia odbyły się I Mikołajkowe Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Turniej zgromadził 31 uczestników i odbył się systemem rosyjskim - do dwóch przegranych. Imprezę otworzyła pani dyrektor Halina Zdunek, życząc wszystkim wygranej oraz sportowej rywalizacji fair play. Uczestnicy otrzymali słodkie upominki, a zwycięzcy - pamiątkowe dyplomy i medale. Organizatorem turnieju była nauczycielka wychowania fizycznego, pani Małgorzata Czarniecka. Zawodnicy, którzy uzyskali najlepsze wyniki będą reprezentować naszą szkołę na Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym, który odbędzie się już 18 grudnia.

Inny sukces odniosła Ania Lipska, która zajęła V miejsce w ogólnopolskim finale zawodów "Z SKS-u do AZS-u", który odbył się w dniach 7 - 9 grudnia 2018 roku w Warszawie. To wielki sukces, zważywszy na rangę turnieju, w którym  rywalizowało sześć środowisk tenisa stołowego: Lublin, Opole, Katowice, Warszawa, Łódź i Toruń. Wielkie brawa!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE