Reklama

Szumiec: nie mam układu z Bodziackim

Opublikowano:
Autor:

Szumiec: nie mam układu z Bodziackim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura - Nas nie wspiera żaden minister ani żaden parlamentarzysta - mówił Marek Polichańczuk na konwencji wyborczej KWW Wspólnota Lubartowska. Kandydatem komitetu na burmistrza jest Radosław Szumiec.

- W życiu kieruję się zasadami etyki katolickiej, jestem człowiekiem uczciwym - prezentował się kandydat. Nawiązał do programów wyborczych, niektórych komitetów.
- Programy nie są dostosowane do budżetu. W jednym z nich brakuje tylko lądowiska dla sputników - mówił Radosław Szumiec.
W swoim programie zapowiada m.in. utworzenie komunikacji miejskiej zasilanej elektrycznie lub gazem. Zwraca uwagę na najstarszych - obiecuje wsparcie opieki nad seniorami - i najmłodszych - ma powstać żłobek. Kandydat na burmistrza chce pozyskać inwestorów i urealnić zasady funkcjonowania Budżetu Obywatelskiego. Ma zamiar rozwijać bazę sportową przy szkołach i zadbać o rozwój kultury.
Radosław Szumiec od ośmiu lat jest zastępcą burmistrza Janusza Bodziackiego. Klub radnych Wspólnota Lubartowska w kończącej się kadencji jest koalicjantem PiS. Radosław Szumiec odniósł się do tej współpracy.
- Ta koalicja nie zawsze była wygodna, ale to jak w małżeństwie, raz jest lepiej raz gorzej. Ale dzięki temu mieliśmy coś do powiedzenia i mogliśmy realizować program - mówił. Zaprzeczył pojawiającym się pogłoskom, że jest układ między nim a burmistrzem Bodziackim, że jeśli jeden z nich zostanie burmistrzem, drugi będzie zastępcą.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE