Reklama

Szkoła Językowa Early Stage startuje z PRZEDSZKOLEM ONLINE

Opublikowano:
Autor:

Szkoła Językowa Early Stage startuje z PRZEDSZKOLEM ONLINE - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Zapraszamy wszystkie przedszkolaki do językowo-muzycznego przedszkola online – informuje dyrektor filii Early Stage Lubartów.

Od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00 emitujemy dwugodzinny odcinek przygód sympatycznych misi i auntie Agi. Na dzieci czeka mnóstwo aktywności – angielski, muzyka, rytmika czy plastyka. Każdy odcinek można obejrzeć w dowolnym momencie dnia.

Założenia przedszkola są inne niż w przypadku kursu – nie realizujemy programu językowego. Tutaj chcemy skupić się na tym, żeby zagospodarować czas dzieci różnorodnymi ciekawymi treściami, które będą dla nich porywające, śmieszne, edukacyjne, otwierające na świat, rozwijające różne kompetencje i umiejętności.

Będziemy się zatem spotykać codziennie w świecie Huggy’ego (którego dzieci znają z książeczek kursowych  Bear Band) i razem śpiewać, bawić się, odbywać wycieczki do lasu, do innych rodzin, do szkoły muzycznej, na zajęcia plastyczne. Zadbamy o ćwiczenia ruchowe i relaksujące. Chcemy, żeby dzieci poczuły się jak w prawdziwym przedszkolu. Bardzo nam zależy na magicznej atmosferze – dlatego specjalnie dla maluchów nasz Bear Band –  Huggy i Polly – wystąpią w nowej, ożywionej postaci. Wszystkie aktywności będziemy prowadzić po angielsku, ale będzie z nami Auntie Aga, która będzie z dziećmi w kontakcie również w języku polskim.

Szczegóły:

Jesteś zainteresowany naszym domowym przedszkolem online napisz do nas:[email protected]

Jesteś zainteresowany naszymi kursami online napisz do nas: [email protected]

Jesteśmy na Facebooku i Instagramie – polub nas i bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami!

Czy jesteście zapisani do Newslettera? Jeśli nie, szybko zróbcie to tutaj: https://earlystage.pl/blog/ . Rodzice zapisani, otrzymują wcześniej informacje o naszych nowościach!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE