Reklama

Szef PSL wspiera Szyszkę i Paśnika

Opublikowano:
Autor:

Szef PSL wspiera Szyszkę i Paśnika - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Politycy PSL 18 września przyjechali do Lubartowa wesprzeć kandydatury Grzegorza Szyszki do sejmiku wojewódzkiego i Krzysztofa Paśnika na burmistrza Lubartowa.

Busa, którym przyjechał do Lubartowa prezes PSL Władysław Kosiniak - Kamysz, prowadził europoseł Krzysztof Hetman.
- Z takim pilotem nawet taki kierowca jak Krzysztof trafił do Lubartowa - skomplementował ich na powitanie starosta Fryderyk Puła.
Politycy PSL odwiedzają poszczególne gminy województwa lubelskiego i uczestniczą w prezentacjach kandydatów tej partii w wyborach samorządowych. Po wizycie w Lubartowie udali się do Ostrowa Lubelskiego.
Przed siedzibą starostwa powiatowego zebrali się jego pracownicy i  członkowie i sympatycy PSL. Zaczęto od prezentacji kandydatów do sejmiku wojewódzkiego. To były komendant powiatowy PSP Grzegorz Szyszko.
- Dobra zmiana zrobiła złą zmianę. To jest dla mnie najlepszy komendant powiatowy - mówił Fryderyk Puła. - Tacy ludzie powrócą i będą mogli na godnym miejscu służyć Polsce - dopowiadał Władysław Kosiniak - Kamysz. Drugą kandydatką jest Marta Szklarczyk, jej prezentacja odbyła się w Ostrowie Lubelskim. Ludowcy zachwalali też kandydata na burmistrza Lubartowa, Krzysztofa Paśnika, startującego z KWW Wspólny Lubartów (jest on członkiem PSL).

- Mamy doskonałego kandydata na burmistrza - mówił Krzysztof Hetman.
- To nasz naturalny partner jako Polskiego Stronnictwa Ludowego - mówił Władysław Kosiniak Kamysz o KWW Wspólny Lubartów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE