Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań 87-latki

Opublikowano:
Autor:

Szczęśliwy finał poszukiwań 87-latki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 87-latki, która w piątek wieczorem wyszła z domu i nie powróciła. O zaginięciu kobiety rodzina powiadomiła służby następnego dnia w sobotę. Wciągu dwóch godzin od zgłoszenia, stróże prawa odnaleźli starszą panią. Wytropił ją policyjny pies służbowy Kanis ze swoim przewodnikiem. Jak się okazało 87-latka wpadła do dołu i nie mogąc wydostać się o własnych siłach, całą noc spędziła w lesie.

W sobotę rano funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 87-letniej mieszkanki gminy Serniki. Kobieta w piątek w godzinach wieczornych  wyszła z domu z zamiarem udania się na pole truskawek. Początkowo rodzina na własną rękę próbowała odnaleźć staruszkę.

Policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w którą oprócz członków rodziny zaangażowani byli także strażacy. Do działań wykorzystany był również policyjny pies tropiący Kanis i jego przewodnik.   Dzięki zaangażowanej akcji poszukiwawczej kobieta została odnaleziona w jeszcze tego samego dnia, ponad 2 godz. od zgłoszenia. Staruszkę wytropił Kanis.

Kobieta znajdowała się w dole w kompleksie leśnym położonym prawie kilometr od miejsca zamieszkania. Na szczęście 87- latka nie potrzebowała pomocy medycznej i została przekazana rodzinie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE