Reklama

Szachy z fantastyką

Opublikowano:
Autor:

Szachy z fantastyką - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W Lubartowskim Ośrodku Kultury rozegrano 9 października IV Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Miłośników Fantastyki w Szachach. Turniej już na stałe wpisał się w Konwent Gier Fabularnych Mantikora. Na starcie tegorocznej edycji stanęło 5 czteroosobowych drużyn.

Po rozegraniu pięciu rund przy czasie 5 minut na partię na zawodnika zwyciężyła drużyna Bezimiennych Herosów w składzie: Matyjaszczyk Adrian, Michał Ramusiewicz, Grzegorz Bojczewski i Jarosław Dobrzyński – 9 pkt meczowych , druga była Drużyna Tora ze Świdnika w składzie:Rafał, Mateusz, Piotr, Łukasz – bracia Bojczewscy – 7 pkt meczowych, trzecia była drużyna Ognistych w składzie: Piotr Kalinowski, Mikołaj Mularczuk, Jan Marzęta i Agnieszka Mularczuk – 5 pkt meczowych.
Puchary, medale i dyplomy zwycięzcom wręczył dyrektor MOSiR Janusz Gierach. Łącznie w rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn. Dodatkowo otrzymali nagrody. Organizatorami turnieju był: Lubartowski Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Fantastyki Zielony Smok.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE