Reklama

Święto Rodziny w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Firleju

Opublikowano:
Autor:

Święto Rodziny w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Firleju - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura 31 maja 2019 r. społeczność Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Firleju, obchodziła VII szkolne Święto Rodziny, na które przybyli rodzice, rodzeństwo i krewni naszych uczniów.

W podziękowaniu za miłość i poświęcenie, uczniowie zaprezentowali rodzicom i opiekunom okolicznościową część artystyczną, przedstawienie teatralne pt. ,,Świnki trzy" oraz parodię piosenki ,,Brunetki, blondynki...". Wielu emocji i wzruszeń dostarczyła rodzicom wystawa prac plastycznych pt. ,,Moja Rodzina" i własnoręcznie przygotowane przez uczniów upominki. Tradycyjnym prezentem dla rodziców był słodki poczęstunek, po którym przyszedł czas na rodzinne zabawy i rekreację na placu szkolnym w otoczeniu jeziora i sosnowego lasu. Wśród atrakcji były warsztaty plastyczne, zdjęcia w fotobudce, wata cukrowa i lody oraz cieszące się dużym powodzeniem zabawy integracyjne i konkurencje z przyborami. Na zakończenie wszyscy posilili się smacznym bigosem, a Pani dyrektor Helena Chadaj pożegnała gości i podziękowała za wspólną zabawę.
Serdeczne podziękowania za hojność składamy sponsorom: Zarządowi Solbet Lubartów S.A., Zarządowi Banku Spółdzielczego z siedzibą w Lubartowie, firmie STELLA PACK S.A. z Lubartowa, Zakładowi Obsługi Biur TECH z Lubartowa oraz sklepowi z artykułami papierniczymi i zabawkami ,,u WIKTORA" z siedzibą w Lubartowie.
Uroczystość szkolnego Święta Rodziny zorganizowały panie: Agnieszka Chmielewska, Anna Maksim, Katarzyna Cieniuch, Katarzyna Szymkiewicz i Olga Grabowska we współpracy z nauczycielami i wychowawcami ośrodka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE