Reklama

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Opublikowano:
Autor:

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Kolejny raz ZS nr 2 w Lubartowie organizował Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w ramach którego prowadzone były zajęcia w ramach programu „Otwarta firma”.

Z tej okazji młodzież miała możliwość spotkania się z lokalnymi przedstawicielami instytucji oraz biznesu. Zaproszeni goście opowiadali o swoich biznesowych doświadczeniach oraz ścieżce kariery zawodowej.  Wielu młodych ludzi zadaje sobie pytania: co robić w przyszłości? kim chcę być? Co studiować, żeby w przyszłości otrzymać pracę i godziwe wynagrodzenie? Decyzja dotycząca wyboru zawodu jest rzeczą trudną, zwłaszcza dzisiaj. Dlatego spotkania w ramach „Otwartej firmy” pokazały również doświadczenia zaproszonych gości w dziedzinie ich profilów zawodowych. Każdy z zaproszonych gości opowiedział własną drogę do miejsca, w którym obecnie jest. Może doświadczenia innych pozwolą uczniom na ukształtowanie własnej drogi zawodowej ? Może wniosą jakieś inne wartości subiektywne ? Jedno jest pewne każdy z nich będzie musiał określić się zawodowo.

Podsumowując Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jego organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim zaproszonym gościom za przyjęcie zaproszenia i podzielenie się swoim doświadczeniem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE