Reklama

Sukcesy "Chopina" w świątecznych konkursach

Opublikowano:
Autor:

Sukcesy "Chopina" w świątecznych konkursach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Uczennice ZS nr 2 zostały nagrodzone w XXIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym i Literackim "Moje Boże Narodzenie".

Z radosną niecierpliwością, w oczekiwaniu na spełnienie naszych życzeń i nadziei. Wyjątkowość tego czasu jest oczywista. Nosimy w sobie dziecięcą ciekawość, radość z nieoczekiwanych prezentów, delikatność wzruszeń. Wierzymy, że odnajdziemy w sobie pokłady dobra i życzliwości. Nie chcemy niczego szczególnego, ponieważ nadzwyczajne jest przeżywanie cudownych emocji z najbliższymi. Uśmiech, ciepło w oczach drugiego człowieka, szczęście, że jesteśmy razem przy jednym stole- to magia tych świąt.

W ich nastrój wprowadził nas także finał XXIV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego "Moje Boże Narodzenie". Bardzo serdecznie, z życzeniami, kolędami i opłatkiem zostaliśmy przywitani w MDK "Pod Akacją". Możemy być dumni z osiągnięć naszych utalentowanych uczennic z klasy I A, które pracowały pod kierunkiem p. Beaty Cieślak. Na konkurs plastyczny wpłynęło 1025 prac! Nagrodę otrzymała Agnieszka Wróbel, dziewczyna o niebywałej wrażliwości i skromności. Wiele razy podkreślano wyjątkowość i subtelność jej pracy.

W kategorii literackiej - poezja - nagrodę zdobyła Martyna Chmielewska za piękne i mądre wiersze, pokazujące święta z perspektywy samotności i obojętności ludzi. Jej wiersz został zaprezentowany przez młodego aktora Teatru Panopticum. W kategorii literackiej oceniono 345 prac.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE