Reklama

Sukces Nefrytu w Zamościu

Opublikowano:
Autor:

Sukces Nefrytu w Zamościu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Troje 14-latków z Młodzieżowego Klubu Lekkoatletycznego Nefryt Lubartów wystartowało w III rzucie Wojewódzkiej Ligi (p.k.) Młodzików dla zawodników z r. 2000/2001 30 sierpnia w Zamościu.

Bardzo dobrze spisała się Iga Iwanek, która zdecydowanie wygrała swoją serię z r.2001 z wynikiem 45 sek. Również Ewelina Mitrus uzyskała najlepszy wynik w swojej kategorii wiekowej 2001 na 1000 metrów z czasem 3:29 min. Ogółem obie wśród młodziczek były czwarte. Piotrek Barwiński nieco pechowo z czasem 3:08 min. na 1000 metrów był trzeci w r. 2001. Dowiedziałem się, że czołówka rywali naszych zawodników z czołowych klubów Lubelszczyzny przebywała w sierpniu na zgrupowaniach sportowych. Nasi wznowili treningi na pięknym stadionie w Łucce k/Lubartowa. Najważniejsze, punktowane zawody dla młodzików na stadionie, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików odbędą się 12 września w Białymstoku.

P.s. Jako ciekawostkę, a jednocześnie uwagę pod adresem organizatorów Biegu Jezior (Łukcze- Krasne), organizowanego od 25 lat w pierwszą niedzielę sierpnia dodam, że wówczas I m w kategorii młodzików zajął zawodnik starszy (z r.1999- Kamil Sawicki), a to dlatego, że przy zapisach nie sprawdza się daty urodzin (o 3 lata młodszy Piotrek był więc drugi omyłkowo). Dobrze, że udało się wyeliminować wtedy dwóch innych chętnych do pierwszego i drugiego miejsca . Natomiast w biegu młodziczek nasza Oliwia Zielińska (r.2003) nie przegrała z byle kim, bo z aktualnie najlepszą młodziczką województwa na 100 i 300 m (Pauliną Zielińską z Agrosu Chełm, r.2000).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE