Reklama

Sukces Kamila Żebrowskiego z Teatru Trupa

Opublikowano:
Autor:

Sukces Kamila Żebrowskiego z Teatru Trupa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Reprezentant PMDK w Lubartowie - Kamil Żebrowski z Teatru Trupa, podopieczny pani Jolanty Tomasiewicz, zdobył I miejsce na tegorocznych 42. Wojewódzkich Prezentacjach Teatrów Młodzieżowych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Kamil zdobył uznanie jury brawurowym wykonaniem monodramu "Kochany Panie Ludwiku" w reż. Jolanty Tomasiewicz, który już 10 kwietnia będzie można oglądać w PMDK.

Młodsi reprezentanci PMDK na tym konkursie - Teatr 5 Złotych - również nie wrócili z pustymi rękami. Wychowankowie pani Małgorzaty Adamczyk otrzymali wyróżnienie za spektakl "On". Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 5 kwietnia 2019 r. w MDK "Pod Akacją" w Lublinie.

 
Ostatnie czas to pasmo sukcesów  Kamila Żebrowskiego - przypominamy, że tydzień temu utalentowany aktor Teatru Trupa przywiózł aż trzy nagrody dla najlepszego aktora z Ogólnopolskiego Festiwalu Małych Form Teatralnych "Arlekinada" w Inowrocławiu. Nagrodzony monodram Kamila Żebrowskiego  "Kochany Panie Ludwiku" i wystawa o tym samym tytule będą do podziwiania w najbliższą środę, 10 kwietnia o godz. 18.00 w PMDK (sala teatralna "Międzyziemie").
 
Warto odnotować także sukces pani Małgorzaty Adamczyk - właśnie została ona nominowana  - jako lublinianka, ale za swoją pracę także w PMDK -  do Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych  "Żurawie".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE