Reklama

Spowodowała kolizję, straciła prawo jazdy

Opublikowano:
Autor:

Spowodowała kolizję, straciła prawo jazdy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Policjanci zatrzymali prawo jazdy 19-latce, która wczoraj po południu w miejscowości Skrobów spowodowała kolizję drogową. Kierująca pojazdem marki Renault, podczas włączania się do ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z motorowerzystką.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 16:00 w miejscowości Skrobów. Policjanci ustalili, że kierująca pojazdem marki Renault, podczas włączania się do ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z kierującą motorowerem marki Longbo. W wyniku tego zdarzenia, 19-letnia motorowerzystka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Jak się później okazało, obrażenia kobiety okazały się niegroźne. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obydwie 19-latki biorące udział w kolizji, były trzeźwe.

   Policjanci, za rażące naruszenie przepisów ruchu  drogowego zatrzymali prawo jazdy kierującej osobówką. 19-letnia mieszkanka gm. Lubartów, za spowodowanie kolizji drogowej będzie odpowiadać przed sądem. Z kolei druga z uczestniczek będzie odpowiadać za jazdę bez wymaganych uprawnień do kierowania.

    Policjanci apelują o rozwagę na drodze i przypominają, że nasze bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych użytkowników dróg, zależy w głównej mierze od nas samych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE