Reklama

Spotkanie z mistrzem

Opublikowano:
Autor:

Spotkanie z mistrzem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Daniel Iwanek spotkał się w poniedziałek z uczniami Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie.

Pochodzący z Biłgoraja sportowiec to wielokrotny mistrz świata w karate. Przez wiele lat zdobywał tytuły w karate tradycyjnym, ale w tym roku w niemieckim Stendal zwyciężył w czempionacie globu w jiu-itsu, gdzie był najlepszy w kata oraz w kata z bronią. W Lubartowie Iwanek opowiadał o swojej drodze do sukcesu, a także przedstawiał historię budowy swojej Akademii, która w ciągu kilku lat stała się prężnie działającą organizacją. - Chcę uczyć młodzież w naszym regionie, dlatego moja Akademia mocno otworzyła się na nasze województwo. W Lubartowie od roku czasu prowadzimy zajęcia w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej. Na razie jest to grupa rodzinna, ale mamy plan, żeby w czwartki o godz. 19.30 spotykała się tam grupa młodzieżowa. Uwielbiam spotykać się z młodzieżą. To jest rodzaj mojej misji. Trzeba inwestować w młode pokolenie i zarażać je swoimi pasjami. Będę się cieszył, jeżeli chociaż jedna osoba spośród uczestniczących w poniedziałkowym spotkaniu zarazi się ode mnie pozytywną energią – podsumował spotkanie Daniel Iwanek.

Akademia Daniela Iwanka działa w wielu miastach naszego województwa. Mistrz świata swoje sekcje ma m.in. w Lublinie, Lubartowie, Biłgoraju czy Rykach. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.danieliwanek.pl.

ZS2

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE