Reklama

Skubiszewski odpada z wyścigu do ratusza

Opublikowano:
Autor:

Skubiszewski odpada z wyścigu do ratusza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Piotr Skubiszewski nie będzie już kandydatem na burmistrza Lubartowa. Jego komitet nie zarejestrował z przyczyn formalnych list kandydatów na radnych. To zaś było konieczne, żeby Piotr Skubiszewski mógł startować na stanowisko burmistrza.

KWW Piotra Skubiszewskiego wystosował oświadczenie:

Oświadczenie

Komitetu Wyborczego Wyborców Piotra Skubiszewskiego

Szanowni Mieszkańcy Lubartowa,

z przykrością poinformujemy, że z przyczyn formalnych nie zarejestrowano kandydatów do Rady Miasta Lubartowa w nadchodzących wyborach samorządowych.

Brak zarejestrowanych kandydatów do Rady Miasta Lubartowa uniemożliwi również rejestrację kandydata na Burmistrza Miasta Lubartowa.

Wyrażamy głębokie ubolewanie za zaistniałą sytuację, za którą pragniemy Państwa przeprosić.

W sposób szczególny przepraszamy naszego kandydata na urząd Burmistrza Miasta Lubartów- Pana mec. Piotra Skubiszewskiego, jak również liczną grupę kandydatów do Rady Miasta Lubartów, osób znanych i poważanych za pracę na rzecz Miasta mieszkańców.

Prowadzimy wnikliwą analizę przyczyn zaistniałej sytuacji, ubolewając nad tym,
że zawiedliśmy rzeszę Mieszkańców, którzy licznie wyrazili poparcie naszym Kandydatom wierząc, że nastąpią zmiany jakościowe w Lubartowie, które zakładał nasz program wyborczy. Obiecujemy, że brak naszej reprezentacji w Radzie Miasta Lubartowa nie zniweczy planów działania na rzecz naszej Małej Ojczyzny.

W tym miejscu apelujemy do pozostałych komitetów wyborczych i środowisk bezpośrednio z nimi związanych- zarówno społecznych jak i lokalnych mediów, o nie rozpowszechnianie plotek i pomówień związanych zarówno z naszym komitetem jak i kandydatem na urząd Burmistrza Miasta Lubartów.

Z ubolewaniem i zażenowaniem obserwowaliśmy w ostatnich dniach rejestrowania kandydatów do RM festiwal pomówień i plotek nt. mec. Piotra Skubiszewskiego, inspirowane na potrzeby kampanii wyborczej przez kandydujące komitety. Takie działanie komitetów wyborczych miało za zadanie przekonać go do rezygnacji z podjęciu służby na rzecz Miasta, czemu nasz kandydat się oparł, jak również zniechęcić popierające go grupy Mieszkańców. Tym bardziej przepraszamy go za niedopełnienie formalności przy rejestracji kandydatów do Rady.

Pozostałym komitetom wyborczym życzymy powodzenia w najbliższych wyborach, apelując o zdrową konkurencję i godne postępowanie na rzecz Miasta. Ze swojej strony obiecujemy,
że będziemy bacznie obserwować ich dalsze postępowanie w sprawowaniu władzy w naszym Mieście,

Z poważaniem,

Komitet Wyborczy Wyborców
Piotra Skubiszewskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE