Reklama

Sierpieńw Kozłówce

Opublikowano:
Autor:

Sierpieńw Kozłówce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W sierpniu kasy Muzeum są czynne od godz.10.00 do 17.00. Bilety na ekspozycje można rezerwować także za pomocą aplikacji on-line.

Na zwiedzających Muzeum Zamoyskich czekają trzy wystawy czasowe. "Jaśnie Państwo w kąpieli" prezentuje akcesoria kąpielowe i wyposażenie łazienek z XIX i XX w. Druga wystawa przeznaczona jest dla miłośników bezkrwawych łowów. "Fotografie dzikiej przyrody" to zdjęcia nagradzane na międzynarodowych konkursach. Do końca sierpnia w galerii „Z ogrodu” jest czynna wystawa dedykowana aktorce Marii Federowiczowej. Gwiazda teatru fin de siècle’u była żoną jednego z rządców majątku kozłowieckiego. Wstęp na wystawę jest wolny. W sierpniu rozpoczynają się oprowadzania kuratorskie po kozłowieckich wystawach. We wtorki o godz. 12.00 odbędą się one na wystawie czasowej „Jaśnie Państwo w kąpieli”, a w czwartki o godzinie 12.00 w Galerii Socrealizmu. Aby uczestniczyć w zwiedzaniu kuratorskim należy nabyć bilet na wspomniane ekspozycje.

Inne lekcje muzealne to spotkania z historią Polski z czasów Jana III Sobieskiego oraz warsztaty fotograficzno-ornitologiczne. To propozycje płatnych zajęć fakultatywnych, a więcej o zasadach w nich uczestnictwa na stronie Muzeum Zamoyskich. (http://www.muzeumzamoyskich.pl/lekcjemuzealne).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE