Reklama

Rozstrzygnięcie konkursu na Wizytówkę klasy pierwszej.

Opublikowano:
Autor:

Rozstrzygnięcie konkursu na Wizytówkę klasy pierwszej. - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Już kolejny rok klasy pierwsze w Zespole Szkół nr 2 im. P. K. Sanguszki rywalizowały o to, która klasa potrafi najlepiej zaprezentować się na początku roku szkolnego w formie multimedialnej. Wśród nadesłanych prac dominowały filmy, ale były i prezentacje multimedialne oraz inne formy możliwe do wykonania na sprzęcie IT.

Podczas kręcenia filmów klasy mogły korzystać m.in. z unikatowych wnętrz Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, gdzie szkoła gościła na początku września. Wizytówki klas zostały poddane pod głosowanie. Wzorem wielu innych tego typu konkursów szkoła ogłosiła głosowanie na Fb oraz głosowanie „w realu” .

W głosowaniu internetowym, z dorobkiem 1100 punktów zwyciężyła klasa IC. W przypadku tego głosowania okazało się, że warto mieć wielu „znajomych”, tudzież innych przyjaciół, którzy zechcą oddać na nas swój głos.

 

W drugim głosowaniu, które zostało przeprowadzone w rzeczywistości zwyciężyła klasa IF, uzyskując od społeczności naszej szkoły 159 głosów. Tutaj liczyły się prawdziwe znajomości, przyjaźnie, sympatie lub po prostu dar przekonywania (np. przy pomocy cukierków zintegrowanych z ulotkami, zachęcającymi do głosowania na dana klasę).

 

Zwycięskie klasy odebrały niesamowite nagrody, którymi były: dodatkowy dzień na wycieczkę klasową oraz jeden dzień bez odpytywania do wykorzystania w tym rok szkolnym.

- Planujemy już następne „filmowe” przedsięwzięcia. Szkoła z ul. Chopina znana jest z tego, że co roku, w ramach promowania własnego wizerunku, nakręcony zostaje teledysk lub film o szkole. Były już: Harlem shake, Libdub lub po prostu filmowa prezentacja tego, co się w szkole dzieje (do obejrzenia na: zs2.lubartow.pl). Obiecujemy, że i w tym roku nie zawiedziemy naszych sympatyków i zaprezentujemy kolejne dzieło prezentujące naszą szkołę. Nawiasem mówiąc czekamy na ciekawe propozycje formuły nowego teledysku o szkole - zapowiada Zbigniew Sajda, wicedyrektor ZS nr 2.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE