Reklama

Roto wygrało z Trykaczem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: PIOTR_WOLOWIK_781942941

Roto wygrało z Trykaczem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Najlepszym strzelcem turnieju z dorobkiem 10 bramek okazał się Karol Aftyka (Zakład Wyrobów Betonowych W. Trykacz), natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Piotra Wołowika ( I Roto Okna Dachowe). Turniej Zakładów Pracy w piłkę nożną odbył się 10 października.

W turnieju udział wzięło 7 lubartowskich firm. Swoje reprezentacje wystawili: LUVI Sp. z o.o., Komenda Powiatowa Policji, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Roto Okna Dachowe ( 2 zespoły), Diamed, Solbet i Zakład Wyrobów Betonowych Wojciech Trykacz.

W fazie eliminacyjnej zespoły podzielone zostały na 2 grupy, w których mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Następnie dwie najlepsze drużyny z każdej z grup spotkały się w półfinale (1A-2B, 1B-2A), a kolejne zespoły z grupy A i B zagrały o miejsca 5-8 w turnieju (3A-4B, 4A-3B)

            W półfinałach pierwszy zespół Roto pokonał 3:1 Solbet, a Trykacz zwyciężył również 3:1 Straż Pożarną. W meczu o 7 miejsce drugi zespół Roto ograł Wojowników Diamedu 5:1, a w walce o 5 lokatę Policja okazał się lepsza od Luvi zwyciężając 2:0. W małym finale Solbet  wysoko uległ Straży Pożarnej 0:8. W finale, po zaciętej walce i dwóch bramkach Pawła Prażmowskiego pierwszy zespół Roto  wygrał z Trykaczem 2:1.

            Najlepszym strzelcem turnieju z dorobkiem 10 bramek okazał się Karol Aftyka (Zakład Wyrobów Betonowych W. Trykacz)), natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Piotra Wołowika ( I Roto Okna Dachowe).

           

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

 

I miejsce                            -  I ROTO OKNA DACHOWE

II miejsce                          -  ZAKŁAD WYROBÓW BETONOWYCH W. TRYKACZ

III miejsce                         -  KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOEJ STRAŻY 

                                             POŻARNEJ

IV miejsce                         -  SOLBET

V miejsce                          -  KOMENDA POWIATOWA POLICJI

VI miejsce                         -  LUVI Sp. z o.o.

VIImiejsce            -  II ROTO OKNA DACHOWE

VIII miejsce                      -  WOJOWNICY DIAMEDU

Zwycięski zespół – I Roto Okna Dachowe wystąpił w następującym składzie: Piotr Wołowik, Mariusz Szysiak, Emil Pawłowski, Kamil Szczygieł, Paweł Prażmowski, Paweł Kowalski, Jakub Grymuza, Sylwester Majchrzak, Adrian Krasucki i Mateusz Ruciński.

Zawody sędziowali Leszek Kowalczyk i Piotr Lewin, a pieczę nad prawidłowym przebiegiem turnieju sprawowali Daniel Cieśla i Arkadiusz Smolarz.                           

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE