Reklama

Rekrutacja na wolne miejsca w stałych formach zajęć edukacyjnych w PMDK

Opublikowano:
Autor:

Rekrutacja na wolne miejsca w stałych formach zajęć edukacyjnych w PMDK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie ogłasza rekrutację na wolne miejsca w stałych formach zajęć edukacyjnych w PMDK w Lubartowie w roku szkolnym 2018-2019. 

Aby zapisać dziecko na zajęcia, należy złożyć wypełniony wniosek od 7 maja do 1 czerwca w godzinach 14.00 - 18.00 w siedzibie PMDK w Lubartowie, ul. Szaniawskiego 64 IIp.

Wszystkie informacje: rozkład i charakterystyka stałych form zajęć, instrukcja, terminy i kryteria oraz formularze wniosków dostępne są w sekretariacie PMDK oraz na stronie internetowej www.mdk.lubartow.pl w zakładce REKRUTACJA 2018: http://www.mdk.lubartow.pl/index.php/rekrutacja

Wszystkim zainteresowanym zapisaniem dzieci na zajęcia przypominamy, że PMDK jest placówką wychowania pozaszkolnego, w której oprócz zajęć stałych prowadzona jest działalność wychowawcza i animacyjna. Dążymy do tego, aby nasi wychowankowie w przyszłości byli wartościowymi, dobrymi ludźmi i świadomymi odbiorcami kultury.  Oznacza to, że każdy uczestnik zajęć stałych w PMDK będzie miał okazję wzięcia udziału w imprezach artystycznych - jako wykonawca  i widz, weźmie udział  konkursach oraz wycieczkach. Będzie to wymagało czasami poświęcenia czasu i dodatkowego zaangażowania, ale te niezwykłe wydarzenia znacząco wpływają na jakość i skuteczność edukacji i wychowania w PMDK.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE