Reklama

Radosław Szumiec za Januszem Bodziackim

Opublikowano:
Autor:

Radosław Szumiec za Januszem Bodziackim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Radosław Szumiec, kandydujący na burmistrza w pierwszej turze z listy KWW Wspólnota Lubartowska, w drugiej turze udzielił poparcia Januszowi Bodziackiemu.

Do drugiej tury wyborów przeszli burmistrz Janusz Bodziacki (KW PiS) i Krzysztof Paśnik (KWW Wspólny Lubartów). W wyborach startował też zastępca burmistrza Radosław Szumiec kandydujący z listy KWW Wspólnota Lubartowska. Prosi swoich wyborców o poparcie w drugiej turze Janusza Bodziackiego.

-  W drugiej turze ja i moja rodzina poprzemy Pana Janusza Bodziackiego- obecnego Burmistrza Miasta Lubartów. Decyzja o poparciu Pana Janusza Bodziackiego, nie jest tylko moją decyzją. Jest to stanowisko całego Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Lubartowska. Po przeanalizowaniu wszystkich argumentów Komitet zdecydował o wsparciu Pana Janusza Bodziackiego. Tylko Jego osoba zapewnia realizację w znacznym stopniu również naszego programu wyborczego - napisał Radosław Szumiec w oświadczeniu wysłanym do mediów.

Krzysztofa Paśnika zdecydowali się poprzeć dwaj inni kandydaci na burmistrza, którzy nie przeszli do drugiej tury - Jakub Wróblewski  z Koalicji Obywatelskiej, i Waldemar Gąsior (KWW Przedsiębiorcy i Mieszkańcy Razem Dla Lubartowa).


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE