Reklama

Program Erasmus+pt. [email protected] NAGRODZONY

Opublikowano:
Autor:

Program Erasmus+pt. BookPals@schools.eu  NAGRODZONY - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Program Erasmus+pt. [email protected] realizowany przez ZS nr 2 w Lubartowie wraz ze szkołami z Chorwacji, Portugalii, Cypru, Węgier i Turcji od września 2016r. do września 2018r. był pełen ciekawych działań i wydarzeń.

Organizowane były konkursy czytelnicze, konkursy plastyczne, uczestnicy wystawiali sztukę teatralną, pisali recenzje książek, przygotowali wspólną publikację. Ponadto  młodzież współpracowała ze szkolną i miejską biblioteką, popularyzowała poezję polską wśród mieszkańców Lubartowa i przeprowadzili zajęcia dla przedszkolaków. Odbyły się również wyjazdy zagraniczne do zaprzyjaźnionych szkół, uczniowie ZS nr 2 korespondowali z uczniami z tych szkół oraz brali udział we wspólnych wideo konferencjach.

-Dzieliliśmy się wiedzą na temat literatury i kultury. Nauczyciele uczestniczyli w szkoleniach i warsztatach. Za naszą pracę zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nagrodą  eTwinning Quality Label. Dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom za ogromny wkład pracy, który towarzyszył realizacji projektu- powiedziała Małgorzata Frydrych, koordynator projektu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE