Reklama

Prezes Marzęda odchodzi z PGK

Opublikowano:
Autor:

Prezes Marzęda odchodzi z PGK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Tomasz Marzęda zrezygnował z funkcji prezesa PGK w Lubartowie. - W piątek tj. 28 czerwca 2019 roku złożyłem rezygnację. Rada Nadzorcza w sobotę tj. 29 czerwca 2019 roku moją rezygnację przyjęła. Funkcję prezesa PGK sprawowałem ponad 8 lat - napisał na swoim profilu na facebooku.

- Pragnę złożyć wyrazy głębokiej wdzięczności wszystkim ludziom dobrej woli, których dzięki pracy w PGK miałem zaszczyt poznać. Dziękuję pracownikom PGK – stanowicie fantastyczny zespół ludzi oddanych pracy, dzięki Wam chciało się pracować. Razem rozwiązaliśmy wiele trudnych problemów, (o szczegółach innym razem.
Dziękuję Radom Nadzorczym – liczba mnoga jest jak najbardziej na miejscu, bo miałem w różnych okresach czworo przewodniczących: Pani Zofia Gorzel, Pan Eligiusz Kusyk, Pan Robert Szypuła i Pan Franciszek Piątkowski. Drodzy Państwo na wasze ręce składam wyrazy wdzięczności za owocne i twórcze dyskusje, oraz wsparcie i współpracę.
Dziękuję Burmistrzom Panu Januszowi Bodziackiemu oraz Panu Krzysztofowi Paśnikowi.
Dziękuję wszystkim naszym kooperantom, dostawcom i przedstawicielom różnych branż, z którymi miałem zaszczyt współpracować.
Dziękuję mieszkańcom Lubartowa szczególnie za cierpliwość w trakcie modernizacji oczyszczalni ścieków. Zdaję sobie sprawę jak nieznośne były „zapachy”, sam jestem mieszkańcem i mnie owa uciążliwość także dotykała. Musieliśmy przez to przejść. Gdyby nie modernizacja to prawdopodobnie uciążliwość zapachowa stałaby się codziennością w Lubartowie.
W najbliższych dniach Rada Nadzorcza PGK dokona wyboru nowego prezesa zarządu, albo nowej pani prezes. Życzę dobrego wyboru. Z całego serca życzę aby nowy zarząd był dobry. Ucieszy mnie fakt jeśli okaże się że nowa pani prezes lub pan prezes okaże się lepszy ode mnie. PGK i mieszkańcy Lubartowa zasługują na dobrego menagera - napisał były już prezes.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE