Reklama

Potrącenie pieszej na przejściu

Opublikowano:
Autor:

Potrącenie pieszej na przejściu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów nieustąpienie pierwszeństwa przez kierującego samochodem marki BMW, było przyczyną wczorajszego zdarzenia na ul. Słowackiego w Lubartowie. Na 48-letnią kobietę, która znajdowała się na oznakowanym przejściu dla pieszych, najechał 19-latek kierujący samochodem.

Wczoraj  po godzinie 18.00 dyżurny lubartowskiej komendy dostał zgłoszenie, że w Lubartowie na ul. Słowackiego doszło do potrącenia pieszej. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali wysłani funkcjonariusze. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kobieta znajdowała się na oznakowanym przejściu dla pieszych. 19-letni kierujący jadąc samochodem marki BMW, podczas skręcania w kierunku ul. Lipowej, nie ustąpił pierwszeństwa pieszej, która znajdowała się na oznakowanym przejściu dla pieszych.  Kobieta została przewieziona do szpitala. 19-letni kierujący Bmw był trzeźwy.

    Policjanci  zwracają się z apelem o rozwagę na drodze, zwłaszcza teraz gdy zmienna aura sprzyja wypadkom i potrąceniom. Przypominają, że dzięki noszeniu elementów odblaskowych zwiększamy widoczność i bezpieczeństwo na drodze.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE