Reklama

Policjanci z wizytą u przedszkolaków

Opublikowano:
Autor:

Policjanci z wizytą u przedszkolaków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Funkcjonariusze lubartowskiej komendy odwiedzili dzisiaj maluchy z Przedszkola Małego Karola w Lisowie. Oprócz prezentacji sprzętu policyjnego, mundurowi przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali opaski odblaskowe i książeczki, które wręczał sierż. Lampart.

Mając na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w bezpiecznym poruszaniu się po drodze, policjanci odwiedzają szkoły i przedszkola, uświadamiając najmłodszych w zakresie prawidłowych zachowań.

Dzisiaj funkcjonariusze z lubartowskiej komendy odwiedzili maluchy z Przedszkola Małego Karola w Lisowie. Towarzyszyła im policyjna maskotka sierż. Lampart.

W trakcie spotkania policjanci zaprezentowali sprzęt wykorzystywany podczas ich codziennej służby. Funkcjonariusze przypominali dzieciom zasady dotyczące bezpiecznego poruszania się po drodze. Przedszkolaki dowiedziały się m.in. jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę, bezpiecznie podróżować, a także jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem.

Na zakończenie spotkania, policyjna maskotka sierż. Lampart wręczył dzieciom opaski odblaskowe oraz książeczki z praktycznymi poradami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE