Reklama

Poleć do Brukseli, wygraj smartfon!

Opublikowano:
Autor:

Poleć do Brukseli, wygraj smartfon! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Ostatnia szansa, żeby wyciąć kupon ze Wspólnoty i polecieć we wrześniu na 3 dni do Brukseli.

Świętujemy z Unią Europejską

Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych poznasz świat urzędników Unii Europejskiej i korzyści z Polityki Spójności, a także zobaczysz wyjątkową stolicę. W kontaktach pomoże tłumacz.

Do 15 czerwca wypełnij kupon i wyślij go do redakcji Tygodnika Lokalnego "Wspólnota Lubartowska". Wyniki do 13 lipca 2018r. na gazetylokalne.pl; tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.

Szansa na wygranie smartfona. Pokaż na zdjęciu, co Unia Europejska zrobiła dla Ciebie czy Twojej miejscowości i wyślij je do 31 maja na [email protected] koniecznie z danymi do kontaktu i dopiskiem "Wspólnota Lubartowska".

Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie lubartow.24wspolnota.pl oraz na www.gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu.

Rekrutację na wizytę studyjną "Bruksela – zobacz to sam!" oraz konkurs „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!" ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.

Działania w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE". Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE