Pół kilograma amfetaminy u mieszkańca powiatu lubartowskiego

kultura Kara nawet do 10 lat więzienia grozi dwóm mężczyznom zatrzymanym przez lubartowskich kryminalnych. Jeden z nich, 39-latek, wpadł z reklamówką pół kilograma narkotyków. Mężczyzna twierdził, że substancje posiada wyłącznie na własny użytek. Jak ustalili policjanci, zarówno on, jak i jego 37-letni znajomy, zajmowali się udzielaniem tych substancji innym osobom. Obydwaj zostali już tymczasowo aresztowani.

KPP Lubartów/ JS

Opublikowano: 17 lipca 2020 15:11 | Aktualizacja: 17 lipca 2020 15:11

39-letni mieszkaniec pow. lubartowskiego został zatrzymany kilka tygodni temu przez kryminalnych z lubartowskiej komendy. Mężczyzna znany był miejscowym policjantom. Ci podejrzewali, że może mieć wiele wspólnego z handlem narkotykami na terenie miasta. W trakcie zatrzymania 39-latek miał przy sobie reklamówkę, a w niej pół kilograma białej substancji: amfetaminy i metaamfetaminy. Mężczyzna usiłował przekonać funkcjonariuszy, że narkotyki posiada na własny użytek. 39-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Do tej sprawy zatrzymany został również jego 37-letni znajomy. Policjanci ustalili, że obydwaj zatrzymani zajmowali się udzielaniem narkotyków innym osobom.Funkcjonariusze ustalili już kilku klientów, którzy zaopatrywali się u nich w zakazane substancje.

Zatrzymanym mężczyznom za posiadanie i udzielanie narkotyków grozi  nawet do 10 lat więzienia. Obydwaj zostali już tymczasowo aresztowani.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.