Reklama

Opozycja: Ta choinka to wielki zbytek. Oceń zakup w naszej ankiecie.

Opublikowano:
Autor:

Opozycja: Ta choinka to wielki zbytek. Oceń zakup w naszej ankiecie. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Radni powiatowi z PSL twierdzą, że zakup choinki, która stoi przed Pałacem Sanguszków, był niepotrzebny. - Podejrzewam, że jest to najdroższa choinka w naszym województwie - zarzuca Marian Starownik. - Uważam, że nic lepszego tutaj nie pasowało - odpowiada starosta Ewa Zybała.

Dyskusja po naszym artykule

 

Przed świętami na łamach "Wspólnoty" informowaliśmy o jednym z pierwszych zakupów nowych władz powiatu lubartowskiego, czyli sztucznej 8-metrowej choince, która stanęła przed Pałacem Sanguszków wraz z osprzętem wyświetlającym iluminację na zabytkowym budynku. Jak się okazuje, temat wywołał niemałe kontrowersje. Chodzi o koszt zakupu tej świątecznej ozdoby, czyli ponad 60 tys. zł.

 

- Czy Starostwo Powiatowe było stać na taki wydatek? Podejrzewam, że jest to najdroższa choinka w naszym województwie. Święta Bożego Narodzenia można było uczcić w sposób godniejszy i tańszy - mówił na piątkowej sesji Rady Powiatu Marian Starownik (z partii PSL, która do wyborów rządziła w powiecie). - Artykuł na ten temat, który ukazał się we "Wspólnocie" wywołał sporą dyskusję. Dostałem kilka pytań w tej sprawie. Miałem wątpliwości, czy w artykule nie chodziło o kwotę 6,5 tys. zł, bo i taki wydatek byłby zastanawiający. A 65 tys. zł to już jest wielki zbytek - stwierdził były starosta.

 (…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).

Ocenić zakup choinki można poprzez głosowanie w ankiecie na naszej stronie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE