Reklama

"Opowieści wigilijne" rozstrzygnięte

Opublikowano:
Autor:

"Opowieści wigilijne" rozstrzygnięte - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Powiatowy konkurs "Opowieści wigilijne" odbył się już po raz siedemnasty. Uczestnicy brali udział w części literackiej i plastycznej.

W konkursie literackim nagrodzeni zostali:

Kategoria: kl. I-III SP

Nagrody:

  1. Patryk Kubera, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, n-l Agata Polichańczuk
  2. Iga Pawlikowska, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, n-l Agata Polichańczuk
  3. Anna Wiśniewska, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie, n-l Beata Nitychoruk
Wyróżnienia:

  1. Iga Stanisławska, kl. III, Szkoła Podstawowa w Nowodworze, n-l Grażyna Bednarczyk
  2. Maja Maciosz- Harasim, kl. III, Szkoła Podstawowa w Nowodworze, n-l Grażyna Bednarczyk
  3. Szymon Mazurek, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, n-l Maria Zwolińska
  4. Nikola Grzelak, kl. I, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Abramowie , n-l Mariola Piech
  5. Paweł Woźniak, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, n-l Agata Polichańczuk
  6. Martyna Sekuła, kl. III, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Białobrzegach, n-l Katarzyna Nicpoń

Kategoria: IV- VI SP

Nagrody:

  1. Ewelina Węgrzynowicz, kl. VI,  Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Białobrzegach, n-l Aleksandra Pietraszek
  2. Martyna Bronisz, kl V , Szkoła Podstawowa w Brzezinach, n-l Marzena Rola
  3. Martyna Bednara, kl. IV, Zespół Szkół w Kamionce, n-l Beata Waśkowska
Wyróżnienia:

  1. Emilia Wawryniuk, kl. VI, Zespół Szkół w Woli Skromowskiej, n-l Alicja Więch
  2. Iga Małyska, kl.VI, Szkoła Podstawowa w Nowodworze, n-l Maria Ścibura- Krzewińska
  3. Julia Czuchryta, kl. V, Szkoła Podstawowa NR 3 w Lubartowie, n-l Grażyna Antoniuk
  4. Wiktoria Cieniuch, kl. IV Szkoła Podstawowa w Annoborze n-l Sylwia Cieniuch
  5. Julia Misiak, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Sernikach, n-l Małgorzata Karczmarz

Kategoria: I-III Gimnazjum

Nagrody:

  1. Martyna Owsianik, kl. II gim., Zespół Szkół w Kamionce, n-l Halina Rybicka
  2. Emilia Mitrus, kl. II gim., Zespół Szkół w Kamionce, n-l Halina Rybicka
  3. Joanna Ziółkowska, kl. II gim., Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim, n-l Izabella Marzęda
  4. Mateusz Marczak, kl. I gim., Zespół Szkół w Kamionce, n-l Halina Rybicka
Wyróżnienia:

  1. Katarzyna Malesa, kl. II, Gimnazjum w Firleju, n-l Sławomir Komar
  2. Nikola Biskup, Gimnazjum nr 2 w Lubartowie, n-l Marta Wronowska
  3. Weronika Lejkowska, kl. II, Gimnazjum w Woli Sernickiej, n-l Emilia Bożym
  4. Wiktoria Wysok, kl. II, Gimnazjum w Woli Sernickiej, n-l Emilia Bożym
Kategoria: Szkoły ponadgimnazjalne

Nagrody:

  1. Anna Humeniuk, kl. III, II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie, n-l Aleksandra Solarz
  2. Anna Romanek, kl. I, II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie, n-l Aleksandra Solarz
  3. Paulina Woźniak, kl. III, I Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie, n-l Małgorzata Kapica
Wyróżnienia:

  1. Emilia Czukiewska, kl. I, II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie, n-l Aleksandra Solarz
  2. Paulina Brygoła, kl. I, I Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie, n-l Beata Cieślak
  3. Alicja Rębisz, kl. III, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie, n-l Katarzyna Syta – Wasak
  4. Monika Pydyś, kl. I, I Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie, n-l Beata Cieślak
Konkurs plastyczny:

Kategoria: Przedszkola

Nagrody otrzymują:

  1. Weronika Aftyka, Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie, n-l Agnieszka Ćmiel, Maria Magdalena Różecka
  2. Zuzanna Szczotka, Zespół Szkół w Poizdowie, n-l Maria Anysiewicz
  3. Martyna Uchańska, 5 lat, Przedszkole Samorządowe w Ostrowie Lubelskim, n-l Monika Drozd
  4. Wiktoria Lisek, SP w Annoborze, n-l Małgorzata Rafał
Wyróżnienia:

  1. Edyta Halat, 5 lat, Przedszkole Samorządowe w Ostrowie Lubelskim, n-l Monika Drozd
  2. Julia Różniewska, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie, n-l Grażyna Korowaj, Aneta Nieścioruk
  3. Maja Listosz, Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie, n-l Renata Poznańska 

Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III

Nagrody otrzymują:

  1. Fabian Góźdź, kl. II, Sp nr 4 w Lubartowie, n-l Anna Muzyka, Dorota Misiarz
  2. Alicja Dessauer, lat 8, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Renata Stawinoga
  3. Anna Machnikowska, kl. II, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Jadwiga Tarasiuk
  4. Nadia Wysocka, kl. II, PMDK w Lubartowie, n-l. Edyta Weremczuk
Wyróżnienia:

  1. Zuzanna Ochalska, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Renata Stawinoga
  2. Bartosz Błonka, kl. II, SP nr 4 w Lubartowie, n-l Ilona Skałecka
  3. Oliwia Podleśna, SP nr 4 w Lubartowie, n-l Ewa Czech, Małgorzata Ślifirczyk

Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy IV-VI

Nagrody otrzymują:

  1. Daria Ferenc, kl. V, SP w Woli Sernickiej, n-l Magdalena Bednarczyk
  2. Wiktoria Kawa, kl. IV, PMDK, n-l Edyta Weremczuk
  3. Emilia Strachowska, kl. VI, SP w Woli Sernickiej, n-l Magdalena Bednarczyk
Wyróżnienia otrzymują:

  1. Klaudia Kęska, kl. IV, SP w Sernikach, n-l Amalia Romanowska
  2. Maja Bartnik, kl. IV, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
  3. Kacper Iwanek, kl. IV, SP w Skrobowie, n-l Dorota Szczuchniak 

Kategoria: Gimnazjum klasy I-III

Nagrody otrzymują:

  1. Anna Romanowska, kl. gim, Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, n-l Paweł Miąc 
  2. Jagoda Stawinoga, kl. I gim, SOSW w Firleju, n-l R. Grzeszczak
Wyróżnienia otrzymują:

  1. Emilia Białek, kl. III Gimnazjum, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Firleju, n-l Renata Grzeszczak
  2. Jan Kolano, kl. II, Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
  3. Patryk Stawinoga, Kl. II gim, SOSW w Firleju, n-l R. Grzeszczak

Kategoria: Szopki 

Nagrody otrzymują:

  1. Jakub Dziewulski, kl. V, praca samodzielna
  2. Amelia Meksuła, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie, n-l Grażyna Korowaj, Aneta Nieścioruk
  3. Hanna Kozioł,  Filip Kozioł  i  Mikołaj Kozioł, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie, n-l Małgorzata Kłoda, Jolanta Góźdź
  4. Julia Dudek, kl. IV, ZS w Firleju, n-l Agnieszka Kruczek
  5. Maja Lis, 6-lat, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
Wyróżnienia:

  1. Ludwik Wysocki, kl. III, SP nr 1 w Lubartowie , n-l Maria Jaszczak
  2. Wiktoria Szczepaniak, kl. V, SP w Skobowie, n-l Dorota Szczuchniak
  3. Martyna Stasiak, kl. II, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Abramowie, n-l Anna Korzeniowska
  4. Wiktoria Powałka, kl.III, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Maria Jaszczak
  5. Maksymilian Karczmarz, kl. IV,  Szkoła Podstawowa w Sernikach, n-l Małgorzata Karczmarz

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE