Reklama

Oddział noworodkowy jak nowy!

Opublikowano:
Autor:

Oddział noworodkowy jak nowy! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Jest nie do poznania, bo przeszedł remont wart grubo ponad 1 mln zł. Właśnie otwarto Oddział Położniczo-Noworodkowy w lubartowskim szpitalu.

Estetyczny i przyjazny korytarz z podświetlanymi poręczami, nowo utworzony pokój socjalny dla matek i ich gości oraz specjalny pokój laktacyjny ze sprzętem do odciągania pokarmu, oddzielny i wygodny pokój dla personelu, komfortowe dwuosobowe sale wyposażone w sprzęt ułatwiający pielęgnację maluchów oraz wyremontowane pomieszczenia specjalne - np. sala intensywnego nadzoru czy gabinet zabiegowy. Do tego sprzęt, m.in. nowiutki ultrasonograf. To tylko niektóre z nowości, z którymi zetkną się pacjentki Oddziału Położniczo-Noworodkowy szpitala w Lubartowie. 

We wtorek, 3 września, oficjalnie otwarto świeżo wyremontowaną część lubartowskiej jednostki. Inwestycja była możliwa dzięki wsparciu Fundacji Polsat. 

- Całkowity koszt szacujemy na grubo ponad 1 mln zł - przyznaje Krystyna Aldridge-Holc prezes Fundacji Polsat. 

Remont trwał zaledwie trzy miesiące. 

- To nowy rozdział w historii naszego szpitala - mówi Sylwia Domagała, p. o. dyrektora szpitala. - Wszystkie pomieszczenia przeszły gruntowny remont, jakiego ten oddział nie przeszedł jeszcze nigdy. Pacjentki nie mogły wcześniej liczyć na taki komfort, jaki mają już teraz - dodaje.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE