Reklama

Ochrona pokieruje ruchem interesantów w sądzie. Żeby koronawirus się nie rozprzestrzeniał

Opublikowano:
Autor:

Ochrona pokieruje ruchem interesantów w sądzie. Żeby koronawirus się nie rozprzestrzeniał - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Osoby, które wróciły z terenów objętych koronawirusem mają zgłosić to telefonicznie w sekretariacie odpowiedniego wydziału. Ochrona ma ograniczyć ruch osób przychodzących do sądu.

Na stronie internetowej Sądu Rejonowego pojawiły się komunikaty dotyczące postępowania mającego zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

- Osoby wezwane na rozprawę (np. w charakterze stron, uczestników postępowania, pełnomocników, obrońców, świadków), które wróciły z kraju/rejonu uznanego przez Głównego Inspektora Sanitarnego jako szczególnie niebezpieczny i podatny na zakażenie korona wirusem są proszone o niezwłoczne przekazanie tej informacji telefonicznie bądź drogą mailową Kierownikowi Sekretariatu Wydziału właściwego ze względu na zarejestrowanie sprawy z zaznaczeniem, iż w ten sposób usprawiedliwią swoje niestawiennictwo w Sądzie. Informacja powinna zawierać: sygnaturę akt sprawy, imię i nazwisko osoby wezwanej, status w sprawie, kontaktowy numer telefonu albo adres mailowy oraz termin rozprawy, na który została wezwana - głosi pierwszy z nich.

- W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się w Polsce koronawirusa uprzejmie informujemy, że pracownicy ochrony zapewniają ograniczenie ruchu osób z zewnątrz tylko do miejsc niezbędnych do załatwienia sprawy. Kwestie informacyjne proszę załatwiać w miarę możliwości - pisze prezes Sądu Rejonowego Małgorzata Polak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE