Reklama

Obóz integracyjny pierwszoklasistów z II LO

Opublikowano:
Autor:

Obóz integracyjny pierwszoklasistów z II LO - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Wyjazd uczniów klas pierwszych, rozpoczynających naukę w II Liceum Ogólnokształcącym im. P. Firleja w Lubartowie, to już znana i bardzo ceniona tradycja, która trwa na dobre od dwunastu lat. I w tym roku najmłodsi licealiści wyruszyli 7 września na obóz, podczas którego integrowali się z rówieśnikami oraz ze swoimi wychowawcami nad Jeziorem Bialskim.  

Wspólna przygoda rozpoczęła się od gier i zabaw, które przygotowują co roku nauczyciele: Justyna Świderska-Niedobit oraz Konrad Pcian. Integracja przebiegała zarówno w obrębie każdej klasy, jak i pomiędzy wszystkimi uczestnikami obozu. Na młodzież czekało wiele wyzwań, wśród których można wymienić opracowanie loga i  okrzyku klasy, wspólne śpiewanie znanych przebojów, wykonanie portretu wychowawcy czy wykazanie się zdolnościami tanecznymi. Zgodnie z tradycją, spośród wszystkich pierwszoklasistów został również wybrany Król Obozu, który przekonał swoich wyborców opracowanym wraz z klasą programem. Wszystkim zadaniom towarzyszyły piękna pogoda i dobra zabawa. Dzień zakończyła wspólna dyskoteka przy dźwiękach muzyki klubowej i disco polo. Po zabawie licealiści rozeszli się do domków i już w mniejszym gronie spędzili ostatnie chwile tego dnia. W sobotę rano pierwsza wspólna wycieczka dobiegła końca i przed południem młodzież oraz ich opiekunowie wrócili do Lubartowa.

Mamy nadzieję, że wyjazd integracyjny był dla uczniów klas pierwszych okazją nie tylko do świetnej zabawy, ale też do lepszego poznania ludzi, z którymi spędzą trzy lata w murach II LO. Dzięki tym wspólnie przeżytym chwilom, już na początku roku najmłodsi licealiści z pewnością poczują się częścią społeczności szkolnej i będą chętnie angażować się w życie swojej nowej szkoły.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE