Reklama

Nowy grafik na basenie MOSiR

Opublikowano:
Autor:

Nowy grafik na basenie MOSiR - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego MOSiR zmienia godziny funkcjonowania pływalni. Dostosowuje je do potrzeb II LO i SP 3.

Pływalnia będzie dostępna na bilety i dla sekcji pływackich klubów sportowych już od godziny 6.30. Kolejne 2 godziny przeznaczone są dla dwóch pływackich klas sportowych SP3. Od godziny 8.50 – podobnie, jak było to w roku ubiegłym – będą wejścia na bilety. Czas przedpołudniowy i wczesny popołudniowy – to czas dla lubartowskich szkół, które wyraziły chęć korzystania z pływalni, tj. SP3, II LO, SP1 i G1. Kolejnymi użytkownikami będą kluby promujące pływanie, szkoły spoza Lubartowa i zakłady pracy.

Od godziny 17.45 MOSiR udostępnia pływalnię na wejścia na bilety. Będą to trzy kolejne godziny, a więc jedna więcej niż w roku ubiegłym. W związku z dużą liczbą głosów osób korzystających z pływalni na utrudnienia w pływaniu przez osoby uczące się pływać z instruktorem, dopuszczono taką możliwość na godzinie 17.45 – 18.30, po wykupieniu odpowiednich biletów przez instruktora i uczącego się pływać. Na kolejnych dwóch godzinach – 18.35-19.20 i 19.25-20.10, obowiązywał będzie bezwzględny zakaz prowadzenia nauki pływania. Da to możliwość bezpiecznego i bezkolizyjnego pływania wszystkim chętnym. Ostatnia godzina funkcjonowania basenu przeznaczona jest pod wynajmy. W soboty – podobnie jak w latach ubiegłych – od godziny 7.45 będą wejścia na bilety oraz możliwość nauki pływania w zajęciach prowadzonych przez pływackie kluby sportowe.

W niedzielę we wrześniu pływalnia będzie nieczynna.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE