Reklama

Nowa posada Janusza Bodziackiego

Opublikowano:
Autor:

Nowa posada Janusza Bodziackiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Były burmistrz Lubartowa Janusz Bodziacki został pracownikiem Departamentu Rolnictwa i Środowiska w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie. W wyniku konkursu zajął stanowisko urzędnicze.

Konkurs na stanowisko do spraw pozwoleń zintegrowanych w Oddziale Pozwoleń i Uzgodnień w Ochronie Środowiska w Departament Rolnictwa i Środowiska w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie ogłoszono na początku lutego. Urząd poszukiwał pracownika na pełny etat, pracującego przy komputerze powyżej czterech godzin dziennie. Kandydat musiał się wykazać znajomością przepisów prawa z zakresu funkcjonowania samorządu, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, ochrony środowiska. Od kandydata wymagano rocznego doświadczenia na stanowisku związanym z ochroną środowiska lub w administracji. Wymagane kwalifikacje to np. umiejętność analizowania przepisów prawnych i stosowania ich w praktyce, umiejętność opracowywania projektów decyzji administracyjnych. 

- Uważam, że na tym stanowisku przydatne jest moje doświadczenie, jakie zdobyłem w gminie, w Związku Komunalnym Gmin Ziemi Lubartowskiej, we współpracy z przedsiębiorcami - powiedział "Wspólnocie" Janusz Bodziacki, zapytany dlaczego zdecydował się kandydować na to stanowisko. W konkursie pokonał sześć innych osób.

 

Więcej w wydaniu papierowym Wspólnoty Lubartowskiej

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE