Reklama

Mroczek, Żak, Vega, Damięcki, Staszczyk zachęcają do zbiórki na leczenie Filipka

Opublikowano:
Autor:

Mroczek, Żak, Vega, Damięcki, Staszczyk zachęcają do zbiórki na leczenie Filipka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Powiat łęczyński: Marcin Mroczek i Przemysław Cypriański nagrali filmik, na którym zachęcają do licytacji plakatu z autografami. Inni znani aktorzy zachęcają do wpłat na leczenie Filipka z Jawidza na portalach społecznościowych.

Zbiórka dla małego mieszkańca Jawidza w powiecie łęczyńskim trwa na portalu Siepomaga.pl. Rodzice Filipka tak opisują tam swoją dramatyczną historię: "W głowie naszego 2-letniego synka tyka bomba. Kiedy postawiono diagnozę, guz miał już  ponad 8 centymetrów. To wielkość pięści dorosłego człowieka... W Polsce usłyszeliśmy, że to koniec, a czasu z synkiem pozostało nam bardzo mało. Powiedziano nam, że Filipek umrze... Od tych słów zaczęło się nasze rozpaczliwe szukanie ratunku. Znaleźliśmy go w USA. Niestety leczenie tam kosztuje fortunę. Prosimy Cię z całego serca – pomóż nam ratować życie naszego synka, on ma dopiero dwa latka..."

 Filipek przeszedł już trzy operacje. Koszt 10-miesięcznego leczenia w USA wynosi aż 1 250 000 $, to jest ponad 5 mln złotych!!!

 

 Vega, Żak, Miller, Mroczek, Różczka...! Znane nazwiska udostępniają zbiórkę!

Historia chłopca poruszyła mnóstwo osób. Na Facebooku ruszyła niesamowita akcja pomocy. Do zbiórki w portalach społecznościowych zagrzewają celebryci.

"Ma dwa latka, nazywa się Filipek. Stwierdzono u niego bardzo złośliwego guza mózgu.. jedyną szansą dla niego jest leczenie w USA. Niestety, kwota do zebrania jest ogromna... 😔😔 Do końca zbiórki zostało już tylko 5 dni, a potrzebne są jeszcze prawie 4 miliony!! Bardzo Was proszę o pomoc❤️" - pisze Magdalena Różczka, znana m.in z serialu "Lekarze".
Mateusz Damięcki, aktor serialu "W rytmie serca" ogłosił na swojej stronie zbiórkę i dodał post o grupie z licytacjami.
 
(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE