Reklama

Mieli wybrać członka zarządu ZKGZL. Nie było kworum

Opublikowano:
Autor:

Mieli wybrać członka zarządu ZKGZL. Nie było kworum - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Na zgromadzeniu Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej 27 maja miał zostać wybrany m.in. członek zarządu związku. Ale zabrakło kworum i obrady się nie odbyły.

Po przejęciu przez Radę Miasta uchwały o opuszczeniu Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej przez Lubartów przedstawiciele gmin w zawiązku podjęli kroki, które ich zdaniem wynikają z tej decyzji. Odwołali burmistrza Krzysztofa Paśnika z funkcji przewodniczącego zarządu związku, Jacka Tomasiaka z funkcji przewodniczącego komisji rewizyjnej i Wojciecha Osieckiego z funkcji przewodniczącego zgromadzenia. Odwołano też Michała Dejko, zastępcę przewodniczącego zgromadzenia. Nowym przewodniczącym zarządu ZKGZL został Paweł Woźniak, wójt gminy Serniki. Przewodniczącym zgromadzenia został Antoni Kamiński, przedstawiciel Ostrowa Lubelskiego.
27 maja miano wybierać członka zarządu, przewodniczącego komisji rewizyjnej i wiceprzewodniczącego zgromadzenia. Na posiedzenie jednak nie przyszedł żaden z czterech przedstawicieli miasta. A to właśnie jednemu z nich - najpewniej Krzysztofowi Paśnikowi - przedstawiciele gmin chcieli zaproponować członkostwo w zarządzie. Nie było też przedstawicieli gminy Lubartów - wójta Krzysztofa Kopyścia i Michała Dejko oraz wójta gminy Ostrówek Tomasza Piecaka. Nie było więc kworum i zgromadzenie się nie odbyło. W trybie nadzwyczajnym ma się odbyć w czwartek 30 maja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE