Reklama

Miejskie Koło Turystyki Rowerowe Relaks ma nowe władze

Opublikowano:
Autor:

Miejskie Koło Turystyki Rowerowe Relaks ma nowe władze - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura 21 marca w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Lubartowie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Miejskiego Koła Turystyki Rowerowej Relaks. W spotkaniu uczestniczyło 51 osób zrzeszonych w stowarzyszeniu jak i sympatyków.

Zebrani udzielili absolutorium ustępującemu zarządowi, a następnie wybrali nowe władze stowarzyszenia: zarząd oraz komisję rewizyjną.

Łącznie do zarządu kandydowało 9 osób. Ostatecznie nowym prezesem wybrana została Teresa Psuj, wiceprezesem Ryszard Pacuła, sekretarzem Stanisław Krzemiński,kronikarzem Monika Jarosz, skarbnikiem Zbigniew Węgrzyn. Wskład zarządu weszli jeszcze Janusz Kobyłka i Rafał Psuj. W nowej komisji rewizyjnej obecnie będą zasiadać: Tadeusz Mróz – przewodniczący komisji,Lucyna Kowalczyk i Andrzej Zdunek. 

Podczas spotkania członkowie MKTR Relaks zapoznali się z regulaminem imprez turystycznych oraz

przyjęta została bogata oferta wyjazdów krajowych i zagranicznych na 2019 rok.

 

Wśród zaplanowanych na ten rok imprez są między innymi rajdy po najbliższej okolicy,rajd po Ziemi Sandomierskiej,rajd na Roztocze, rajd na Mazury, ostatni- IV etap dookoła Polski z Żywca do Szczecina, rajd do Niemiec i wyprawa do krajów Beneluxu.

Nowy zarząd stowarzyszenia zaprasza wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi Relaksu jak i do uczestnictwa w proponowanych rajdach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE