Reklama

Mateusz Morawiecki przyjechał PiS - busem do Lubartowa

Opublikowano:
Autor:

Mateusz Morawiecki przyjechał PiS - busem do Lubartowa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura - Mateusz! Mateusz! - krzyczeli zwolennicy premiera Mateusza Morawieckiego. - Władza minie, wstyd zostanie! - wołali jego przeciwnicy, ale tłum zwolenników był liczniejszy i głośniejszy. Premier gościł w Lubartowie 23 września.

Premier przyjechał z półgodzinnym opóźnieniem. Wcześniej był w Wąwolnicy na obchodach święta "Wdzięczni Polskiej Wsi". Przed lubartowski ratusz zajechały najpierw rządowe limuzyny, potem PiSbus - autokar, którym przyjechał premier Morawiecki.

Premier mówił o programie PiS.
- Chciałem powiedzieć o naszych planach związanych z wyborami samorządowymi, żeby dobra zmiana stała się zmianą na dobre - zaczął premier. Wymieniał zadania, na których należy się skoncentrować w samorządach.

- Pierwsze z nich dotyczy ważnego obszaru, jakim jest dbałość o nasze otoczenie. To potrzeby jakie jestem pewien w Lubartowie także występują. Termomodernizacja to ciepły dom, zdrowsze powietrze, niższe rachunki za prąd. Na to przeznaczamy 100 mld zł na najbliższe 10 lat - mówił premier. Jestem pewien, że również w Lubartowie potrzebujecie domu seniora. Wiem, że macie Dom Pomocy Społecznej, ale potrzebny jest dom seniora z prawdziwego zdarzenia. Wszyscy powinni się zgodzić, nawet nasi oponenci polityczni, żeby dobrze zbudować program dla seniorów - mówił premier. Zachęcał do głosowania w wyborach na burmistrza Janusza Bodziackiego i innych kandydatów PiS.
 
Więcej o wizycie premiera Morawieckiego we wtorkowej Wspólnocie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE