Reklama

Łukasz Drzewiecki trzecim tenisistą stołowym w Polsce!

Opublikowano:
Autor:

Łukasz Drzewiecki trzecim tenisistą stołowym w Polsce! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Uczeń I LO w Lubartowie i zawodnik Lewartu Lubartów zdobył brązowy medal w ogólnopolskim finale projektu „Od SKS-u do AZS-u”, który odbył się w dniach 7-9 grudnia 2018 roku w Warszawie.

Łukasz rywalizował z najlepszymi tenisistami stołowymi w Polsce w swojej kategorii wiekowej. Dzięki doskonałej postawie udało się u pokonać wielu utytułowanych zawodników i w efekcie stanąć na podium. W turniejach indywidualnych największą niespodziankę sprawili właśnie tenisiści stołowi, którzy obstawili całe podium - złoty medal wywalczył Radosław Chrześcian (V LO Lublin), srebrny Błażej Warpas (XXX Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie) i brązowy Łukasz Drzewiecki (Zespół Szkół nr 2 w Lubartowie, op. pani B. Sajda). Natomiast na najniższym stopniu podium w turnieju tenisa wśród dziewcząt stanęła Aleksandra Osuch z V LO w Lublinie. W klasyfikacji drużynowej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców wygrał Lublin. 

         Natomiast środowisko Lublin po raz czwarty z rzędu wygrało ogólnopolski finał zawodów Z SKS-u do AZS-u. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali w pięciu dyscyplinach: futsalu chłopców, piłce siatkowej i koszykówce dziewcząt oraz chłopców, a także w tenisie stołowym i ergometrze wioślarskim. Reprezentanci Lubelszczyzny wygrali sześć na dziewięć konkurencji!

         Łukaszowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju jego wspaniale zapowiadającej się kariery!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE