Reklama

Kolizja motocyklistów. Obaj kierujący nie posiadali uprawnień

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Lubartowie

Kolizja motocyklistów. Obaj kierujący nie posiadali uprawnień - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Mandatami karnymi zostali ukarani uczestnicy kolizji drogowej do której doszło na DK-19 w Wandzinie. Kierujący motocyklem m-ki Suzuki najechał na tył motocykla m-ki Yamaha. Okazało się, że obydwaj motocykliści nie posiadali uprawnień do kierowania wymaganych dla tej kategorii pojazdów.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 20:00 na drodze krajowej nr 19 w Wandzinie. Jak ustalili policjanci, kierujący motocyklem m-ki Suzuki nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył motocykla m-ki Yamaha. Do kolizji doszło tuż po tym jak kierujący pojazdem m-ki Ford rozpoczął manewr zawracania. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

Okazało się, że obydwaj motocykliści, mieszkańcy Lublina, w wieku 20 i 21-lat nie posiadali uprawnień do kierowania tego typu pojazdami, za co zostali ukarani mandatami karnymi. Ponadto, sprawca zdarzenia, kierujący motocyklem m-ki Suzuki za spowodowanie kolizji został ukarany kolejnym mandatem karnym.

Za popełnione wykroczenie ukarany został również kierujący busem, 37-letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego, który swoim manewrem mógł zagrozić bezpieczeństwu w ruchu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE