Reklama

Kolejne webinarium

Opublikowano:
Autor:

Kolejne webinarium - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura 23 listopada, w ramach patronackiej współpracy II Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Firleja w Lubartowie ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie, uczniowie klas I c i I e po raz kolejny uczestniczyli w webinarium.  

Webinarium to rodzaj internetowego seminarium prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi. W założeniu ma przypominać tradycyjne spotkanie i umożliwić kontakt mimo dużych odległości.

            Webinarium "Nowości w bankowości - karty płatnicze, płatność online" dla uczniów II LO poprowadziła dr Ewa Cichowicz, która jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym w SGH i współpracuje z Instytutem Gospodarstwa Społecznego Kolegium Ekonomiczno-Społecznego.  Prowadząca wytłumaczyła młodzieży, czym są i na czym polegają innowacje finansowe oraz zaprezentowała ich klasyfikację. Następnie licealiści mieli okazję poznać zastosowanie nowości z zakresu finansów na konkretnych przykładach, odnoszących się do codziennego życia. W przyswajaniu wiedzy pomocna była prezentacja, podkreślająca najważniejsze informacje.

            Nabyta wiedza z pewnością zostanie wykorzystana przez uczniów II LO w praktyce, a same webinaria to bardzo dobry sposób wzbogacania zajęć z podstaw przedsiębiorczości, które w II LO prowadzi Elżbieta Mizio.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE