Reklama

Kino Lewart znowu działa

Opublikowano:
Autor:

Kino Lewart znowu działa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Po długiej przerwie w Lubartowie będzie można obejrzeć dobry film, a ceny biletów będą konkurencyjne w stosunku do oferty multipleksów z Lublina i okolic.

Kino "Lewart" wznawia swoją działalność po kompleksowym remoncie budynku przy Rynku II. Umowy z dystrybutorami zostały już podpisane, dzięki czemu Lubartowa nie będą omijały kinowe premiery.

Teraz do projekcji będzie używany nowoczesny projektor firmy Barco – lidera w dziedzinie profesjonalnej techniki wizualnej, umożliwiający projekcję zarówno filmów cyfrowych 2D jak i 3D w rozdzielczości 2K (standard w kinie cyfrowym).

Docelowo w kinie będą grane filmy cztery dni w tygodniu. Aby zachęcić widza do kontaktu z filmem na dużym ekranie, jednego dnia będą niższe ceny biletów (najprawdopodobniej w czwartki).

Pierwszy seans odbędzie się 2 października, w piątek, o godz. 18. Będzie to dramat wojenny – „Karbala”. Na drugi film pt. „W głowie się nie mieści” 3D, dla dzieci, lubartowskie kino zaprasza w niedzielę o godz. 12.00 i 15.00.

Wkrótce będzie uruchomiony system zamawiania biletów przez internet, a także za pośrednictwem aplikacji telefonicznej. Lubartowskie kino będzie w pełni funkcjonalną placówką kulturalną należącą do Lubartowskiego Ośrodka Kultury, gdzie będzie można obejrzeć filmy dla każdego.

 

Ceny biletów:

„Karbala” - bilet normalny 16 zł, ulgowy 13 zł

„W głowie się nie mieści” - bilet normalny 18 zł, ulgowy 15 zł

Bilety do nabycia w kasie Lubartowskiego Ośrodka Kultury od poniedziałku do piątku,

od godz. 9 do 16, lub na godzinę przed seansem.

Są możliwe bilety grupowe dla min. 20 osób, w cenie po 10 zł (dotyczy wszystkich rodzajów filmów). Więcej informacji w Lubartowskim Ośrodku Kultury ul. Rynek II 1,

tel. 81 45 10 110

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE