Reklama

Kim jest nowy prezes PEC

Opublikowano:
Autor:

Kim jest nowy prezes PEC - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Urząd Miasta przedstawił informację o Andrzeju Celejewskim, nowym prezesie PEC, który zastąpił odwołanego Andrzeja Kardasza.

 23.04 Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Lubartowie Spółki z o.o. powołała na stanowisko Prezesa Zarządu Spół Andrzeja Celejewskiego. Zastąpił on na tym stanowisku odwołanego dotychczasowego Prezesa, Andrzeja Kardasza.

Andrzej Celejewski ma 65 lat, ukończył Wydział Elektryczny Politechniki Lubelskiej oraz m.in. studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Gdańsku i Akademii Rolniczej w Krakowie. Posiada liczne certyfikaty menadżerskie oraz uprawnienia energetyczne i budowlane oraz kwalifikacje z zakresu finansów i rachunkowości. Wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych zdobywał m.in. jako główny energetyk w Fabryce Samochodów w Lublinie i szef Departamentu Budowlanego i Inwestycji w Daewoo Motor Polska Sp. z o.o. Był też Prezesem Zarządu Przedsiębiorstwa Komunalnego Nałęcz Sp. z o.o. oraz PKS Wschód S.A. i Lubelskich Dworców S.A. Zasiadał też w organach nadzorczych spółek prawa handlowego - czytamy w informacji Urzędu Miasta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE