Reklama

Katarzyna Sokołowska - osobowość świata mody - odwiedziła swoją "starą” szkołę

Opublikowano:
Autor:

Katarzyna Sokołowska - osobowość świata mody - odwiedziła swoją "starą” szkołę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W dniu 25 kwietnia 2018 roku społeczność ZS nr 2 w Lubartowie miała zaszczyt gościć w swoich murach, reżyserkę pokazów mody, jurorkę Top Model, a jednocześnie absolwentkę Kasię Sokołowską oraz jej menedżerkę Izę Lewndowską.

Wydarzenie rozpoczął pokaz mody, który wywołał na naszym gościu ogromne wrażenie.

Podczas spotkania Pani Kasia opowiadała o wspomnieniach związanych ze szkołą, a także przybliżyła swoją drogę do sukcesu. Ważną rzeczą na którą Pani Kasia zwróciła uwagę uczniów i gości zgromadzonych na widowni był fakt, jak ważne jest życzliwe podejście do drugiego człowieka. Po części oficjalnej, każda chętna osoba mogła zrobić sobie zdjęcie z tak wyjątkowym gościem a także wziąć autograf, co cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Zwieńczeniem wizyty był obiad w pobliskiej restauracji "W Bramie". Miło było słuchać licznych komplementów na temat wydarzenia w szkole, ale także jak sama Pani Kasia stwierdziła, przepysznego obiadu. Po południu gość odbył spacer po Lubartowie, wracając do wspomnień. Musiało się Pani Kasi podobać, ponieważ na swoim Instagramie zamieściła dwa zdjęcia ze spotkania.

Społeczność szkolna jest bardzo wdzięczna za to, że Pani Katarzyna Sokołowska przyjęła zaproszenie i poświęciła nam swój cenny czas.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE