Reklama

Reklama

Karabiny i szable w Lubartowskm Ośrodku Kultury (galeria)

Opublikowano: 22 sierpnia 2020 17:27
Autor: MK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura - Takimi karabinami zdobyli Berlin! - zawołał starszy pan zwiedzający wystawę na widok karabinu maszynowego Diegtariewa. Wystawę w Lubartowskim Ośrodku Kultury zorganizowano z okazji setnej rocznicy bitwy warszawskiej.

Reklama

Broń współczesna pochodzi ze zbiorów mł. inspektora Andrzeja Antoniewskiego, komendanta powiatowego policji w Lubartowie.

- Najpierw było zainteresowanie bronią, potem służba - mówi komendant.

Broń historyczną z II wojny światowej oraz szable z czasów I wojny światowej przywieźli kolekcjonerzy i członkowie grup rekonstrukcyjnych.

Wystawę można było oglądać dzisiaj w Lubartowskim Ośrodku Kultury.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 miesiące temu | ocena +0 / -0

    gość

    e, to pokaźną tą "swoją broń" ma ten policjant :):):) strach sie nie bać, uważajcie kobiety :):):)